Kateryna Butko: "Мене абсолютно не дивує, що квартири в Луганську та..."

Kateryna Butko в facebook:

Мене абсолютно не дивує, що квартири в Луганську та на інших окупованих територіях зараз спокійно продаються і купуються. Але, коли це в 2016 році робить заступник Головного ВІЙСЬКОВОГО ! прокурора та ще й продає квартиру громадянину іноземної держави виникає багато питань. Об этом сообщает infoborona.in.ua со ссылкой на СМИ.

Не думаю, що європейці чи американці зараз особливо цікавляться нерухомістю в Луганську, тому постає питання громадянину якої держави зам головного військового прокурора Борзих продав квартиру Може запитаєте, Юрій Луценко

Варто також зауважити, що за посадою Дмитро Борзих є носієм державної таємниці, тому про цю угоду мав звітувати детально.

Знайомтесь, заступник Головного військового прокурора Дмитро Борзих.

Прокурор Борзих має справжній бізнес-талант, адже зміг продати квартиру в Луганську в 20 ... 16 році за пів мільйона гривень. Більше того продав її прокурор іноземному громадянину , як ви думаєте громадянин якої держави може придбати квартиру в Луганську в 2016 році

Дмитро Борзих один із працівників прокуратури декларація якого зникла з сайту НАЗК у квітні 2017 року. Ми вирішили дослідити, що саме хотіли приховати прибравши декларацію з сайту.

Виявилося, що окрім успішного продажу квартири на окупованій території Дмитро Борзих ще й орендує будинок в с.Лісники поблизу Києва площею 390 кв.м. При цьому робить це менше ніж за 7 тис.грн. в місяць, адже, суми витрат на оренду в декларації він не вказує.

Що ж, маємо вкрай успішного зама військового прокурора, який може продати квартиру на окупованій території за ринковою ціною, а орендувати цілий будинок практично за безцінь.

Деталі в нашому новому розслідуванні http//blog.prosud.info/borzih_dmitro_valeriyovich.html

Будемо вдячні за поширення! # Prosud # Автомайдан # прокурори # ГПУ # Борзих # ВійськоваПрокуратура

ТОП новости

Вход

Меню пользователя