Разумков: На інтерв’ю патріарха Філарета російським пропагандистам має реагувати СБУ

Патріарх Філарет Об этом сообщает maidan-kiev.in.ua со ссылкой на СМИ.

На інтерв’ю почесного патріарха Православної церкви України Філарета російським пропагандистам, яке він дав у Києві, має реагувати СБУ і суд.

Як передає кореспондент УНІАН, про це голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив на брифінгу, коментуючи інтерв’ю, яке дав в Києві російським журналістам з державного телеканалу РФ почесний патріарх Філарет.

Разумков зазначив, що оцінку присутності в Україні російських пропагандистів має дати Служба безпеки.

"Буде правильно, якщо це коментуватимуть не політики, а прийматимуть рішення відповідні органи і суд. Причому, мені все рівно, це журналіст з Росії, чи з іншої держави – якщо він працює проти інтересів України, то реакція СБУ, правоохоронців, суду має бути в рамках закону і абсолютно компетентною", – сказав Разумков.

Також він додав, що його особиста позиція в тому, що ряд телеканалів є не засобами масової інформації, а одним із видів озброєння у гібридній війні.

Нагадаємо, в інтерв’ю пропагандистському телеканалу патріарх заявив, що глава ПЦУ і екс-президент Петро Порошенко його зрадили і нагадав, нібито він повинен був керувати церквою в Україні, а митрополит Єпіфаній – за кордоном.

Журналісти ж використовували фрази про "розкольника Денисенка", про новий "релігійний розкол" і Томос як "релігійно-політичний проект".

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1562596166-razumkov-na-interv-yu-patriarha-filareta-rosiyskim-propagandistam.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя