Олександр Чельник: Тепло до помешкань кропивничан надiйде вчасно

Олександр Чельник: Тепло до помешкань кропивничан надiйде вчасно

Нині у Кропивницькому тривають ремонтнi роботи на котлотурбiнному обладнаннi та на iнженерних мережах теплогенеруючого пiдприємства КП «Теплоенергетик». Про це йдеться на сайті міськради.
Об этом сообщает nationalnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Директор комунального підприємства Олександр Чельник переконаний, що опалювальний сезон у місті розпочнеться вчасно, але для успiшного входження господарства в осiнньо-зимовий перiод необхiдно ще багато зробити.

"Ми добре усвiдомлюємо свою вiдповiдальнiсть перед мiстом за вчасну подачу тепла. Господарство, яке нам передало орендне пiдприємство, перебуває у жалюгiдному станi. На його пiдготовку потрiбнi значнi фiнансовi i матерiальнi ресурси, тож ми обґрунтовуємо перед мiською владою кожний пункт нашого ремонтного плану. Необхiдно також вiдзначити, що ми поки не маємо можливостi користуватися коштами, якi надходять на рахунки колишнього ДП «Кiровоградтепло» вiд абонентiв. Ними розпоряджається колишнiй орендар i, звiсно, вiн їх використовує для погашення боргiв, а не на виконання ремонтiв. Тож всi роботи виконуємо за кошти наших абонентiв i фiнансову пiдтримку вiд мiської влади. Рахуємо кожну копiйку, максимально використовуємо свої резерви: труби вiд котелень, якi не використовують, пускаємо на замiну вкрай зношених робочих мереж" , – наголосив Чельник.

І додав, що попри всi труднощi «Теплоенергетика» за пiдтримки мiської влади справиться iз взятими на себе зобов’язаннями.


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/oleksandr-chelnik-teplo-do-pomeshkan-kropivnichan-nadiide-vchasno”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя