Дуда не згоден з планом Трампа повернути Росію в G7

Президент Польщі Анджей Дуда  — Дуда не згоден з планом Трампа повернути Росію в G7
Президент Польщі Анджей Дуда
Президент Польщі Анджей Дуда: Я вважаю, що ми не повинні діяти відповідно до позиції «business-as-usual» щодо Росії Об этом сообщает worldru.in.ua со ссылкой на СМИ.


Президент Польщі Анджей Дуда висловив серйозні сумніви в понеділок щодо кампанії президента Дональда Трампа щодо повернення Росії до Групи семи, передає УНН з посиланням на USA Today.


Так, виступаючи на спільній пресконференції з віце-президентом США Майком Пенсом в Президентському палаці Польщі, Дуда відкидав безпосередньо заклик Трампа про повернення Росії в «велику сімку», пише видання — в той же час він дав зрозуміти, що не в захваті від цієї пропозиції.


«Я вважаю, що ми не повинні діяти відповідно до позиції «business-as-usual» щодо Росії. Це моя позиція, і я не боюся її висловлювати», — сказав Дуда.


Дуда проте з розумінням поставився до причин скасування візиту Трампа в Польщу.


Трамп був змушений відкласти свій візит через «природу речей, які не можна передбачити», сказав Дуда.


Нагадаємо, в четвер президент США Дональд Трамп заявив, що не поїде до Варшави, де мала проходити церемонія з нагоди 80-річчя початку Другої світової війни. Він повідомив, що зосередиться на підготовці до буревію «Доріан». На той момент Національний центр США зі стеження за ураганами визначав «Доріан» як другу категорію.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/duda-ne-zgoden-z-planom-trampa-povernuti-rosiyu-v-g7-622207.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя