Українка Терлюга виграла Прем’єр-лігу з карате в Токіо

Нещодавно Анжеліка Терлюга виграла срібло Європейських ігор — Українка Терлюга виграла Прем’єр-лігу з карате в Токіо
Нещодавно Анжеліка Терлюга виграла срібло Європейських ігор
Укрінформ

Анжеліка доводить високий клас Об этом сообщает khrystynivka.in.ua со ссылкой на СМИ.

Українська каратистка Анжеліка Терлюга стала переможницею турніру серії Karate1 Premier League в Токіо. Всього у збірної України на цих змаганнях дві медалі – золото та бронза.

Нагороду найвищого ґатунку Україні принесла Анжеліка Терлюга (вагова категорія – до 55 кг), яка перемогла у фіналі Вен Цзю-Юн з Тайбея з рахунком 3:1.

Бронзову нагороду завоював львів’янин Станіслав Горуна (до 75 кг), який поступився в півфіналі Рафаелю Аґаєву з Азербайджану.

Нагадаємо, Терлюга і Горуна виграли медалі на Європейських іграх в Мінську. Горуна став чемпіоном, а Терлюга виборола срібло.