Депутати з Волині вчергове звернуться до Києва через «Волиньторф»


Маневицька районна рада Волинської області підготувала звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення приватизації державного підприємства «Волиньторф».

Про це йшлося 7 жовтня під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства.

Обранці громади просять вжити заходів для прийняття відповідних рішень щодо залишення ДП «Волиньторф» у державній формі власності, що гарантуватиме забезпечення бюджетної сфери та населення області дешевим місцевим паливом.

У зверненні нагадується, що зараз із 34 заводів в Україні стабільно працюють лише три: один – у Рівненській області, два – в Маневицькому районі, що входять до складу державного підприємства «Волиньторф», тож 70% всієї торфопродукції виготовляється саме на Волині.

Депутати наголосили, що «Волиньторф» є одним із найбільших платників податків до державного і місцевого бюджетів.

«Підприємство забезпечує централізованим теплопостачанням житловий масив, школу, дитячий садочок, амбулаторію, будинок культури Прилісненської ОТГ та альтернативним видом палива місцеве населення, бюджетні установи Волинської та сусідніх областей», – зазначено в зверненні.

Зараз на підприємстві працевлаштовано 432 особи.

Аби не допустити значного подорожчання продукції або загалом припинення роботи підприємства, депутати просять залишити «Волиньторф» у державній власності.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/deputaty-z-volyni-vcherhove-zvernutsia-do-kyyeva-cherez-volyntorf/” Об этом сообщает ukr-time.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя